Pokaż spot reklamowy

Usługi kruszenia gruzu i betonu

Zajmujemy się kruszeniem gruzu i betonu. Posiadamy 10 letnie doświadczenie, zapewniając dokładność, rzetelność i terminowość wykonywanych prac.

Podczas wykonywanych prac wyburzeniowych i budowalnych, często pozostają dużej wielkości odpady. Nie tylko zajmują one sporo miejsca, ale są kłopotliwe w załadunku i wywozie. Dlatego rozdrabniamy i kruszymy pozostawiony gruz i beton do mniejszych rozmiarów, który bez problemu można załadować i wywieźć.

W ramach naszych usług wykonujemy kruszenie:

  • gruzu ceglanego,
  • gruzu budowlanego,
  • gruzu betonowego,
  • gruzu żelbetonowego powstałego w skutek odpadów porozbiórkowych,
  • kamieni,
  • cegieł.

Usługi kruszenia gruzu wykonywane są bezpiecznie z dbałością o najwyższe standardy. Dzięki temu nie zanieczyszczamy placu budowy i zachowujemy czystość w terenach okolicznych.

Zastosowanie usług kruszenia gruzu i betonu

Kruszenie gruzu i betonu ma swoje zastosowanie szczególnie podczas rozbiórki domów, budynków i dróg. Realizujemy nasze usługi nawet w sytuacjach, gdy dostęp do placu budowy jest trudny, w terenach zabudowanych, na dowolnej nawierzchni i w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Cennik kruszenia dostosowujemy do rodzaju i wymiaru wykonanych prac. Staramy się w jak najszybszy i efektywny sposób realizować usługi kruszenia gruzu i betonu. Do prowadzonych prac wykorzystujemy kruszarkę Terrex Pegson XR 400 oraz szczękową kruszarkę METROTRAK HA Terrex-Pegson. Dzięki czemu nie potrzebujemy dostępu do zewnętrznego źródła zasilania oraz docieramy do najbardziej niedostępnych powierzchni na placach budowy.

Usługi kruszenia gruzu wykonujemy na terenie całego kraju. Po wykonanych pracach kruszenia gruzu, porządkujemy teren wokół budowy. Dysponujemy również własnymi kontenerami do przewiezienia gruzu.

Przetworzony przez nas gruz nadaje się do ponownego wykorzystania w budownictwie i innych działalnościach.

kruszenie
kruszenie gruzu
kruszenie betonu
kruszarka do gruzu
kruszarki do gruzu
kruszenie gruzu cena
kruszenie gruzu cennik
kruszenie betonu