Pokaż spot reklamowy

TOMBUD

Firma budowlana PHU TOMBUD Tomasz Ruszyński została założona w 2005r. i od momentu powstania brała udział w wielu realizacjach budów, robót remontowych i wyburzeniowych różnych obiektów.  Inwestorami były firmy zarówno prywatne jak i  firmy z kapitałem Skarbu Państwa, jak np:  PKN Orlen S.A;  Feroco S.A; Orlen Budonaft Sp. z o.o; Shell Polska Sp. z o.o; Lotos S.A; Berlin Group Development Sp. z o.o.

 

Bazując na bogatym doświadczeniu i profesjonalizmie zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie robót budowlanych nowych obiektów , a także remontów czy modernizacji już istniejących. TOMBUD specjalizuje się również w rozbiórkach i wyburzeniach obiektów.

 

 

 

Oferujemy także usługę kruszenia gruzu ceglanego, betonowego, żelbetonowego i innych powstałych odpadów porozbiórkowych kruszarką szczękową METROTRAK HA Terex-Pegson, zakupioną w ramach Projektu Unijnego  wspólfinansowanego z Europejskego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Wsparcie Rozwoju MSP Wielkopolskiego Regionalnego Programu Opracyjnego na lata 2007-2013.

 

 

Wykonujemy wiele zadań polegających na modernizacji i remoncie stacji paliw już istniejących, a także budowie nowych stacji paliw. 

 

Wykonujemy prace ziemne wydajnym sprzętem budowlanym, a także nawierzchnie z masy betonowej, posadzki przemysłowe, nawierzchnie drogowe, sieci wod.-kan; instalacje elektryczne, odwodnienia liniowe oraz demontaż i montaż podziemnych i naziemnych zbiorników paliw i LPG.

 

Usługi wykonujemy na terenie całego kraju jak i poza jego granicami.

 

Zapraszamy do współpracy zapewniając fachowość, terminowość i rzetelność wykonywanych prac zgodnie z obowiązującymi standardami unijnymi  i ochrony środowiska.

kruszenie betonu