Tel. 661-263-734 biuro@ruszynski.pl

OFERTA KRUSZENIA GRUZU I BETONU

Zajmujemy się kruszeniem gruzu i betonu. Posiadamy 10 letnie doświadczenie, zapewniając dokładność, rzetelność i terminowość wykonywanych prac.

Podczas wykonywanych prac wyburzeniowych i budowalnych, często pozostają dużej wielkości odpady. Nie tylko zajmują one sporo miejsca, ale są kłopotliwe w załadunku i wywozie. Dlatego rozdrabniamy i kruszymy pozostawiony gruz i beton do mniejszych rozmiarów, który bez problemu można załadować i wywieźć.

Specjalizujemy się w kruszeniu między innymi:

gruzu ceglanego,

gruzu budowlanego,

gruzu betonowego,

gruzu żelbetonowego powstałego w skutek odpadów porozbiórkowych,

kamieni,

cegieł.

Zastosowanie usług kruszenia gruzu i betonu

Kruszenie gruzu i betonu ma swoje zastosowanie szczególnie podczas rozbiórki domów, budynków i dróg. Realizujemy nasze usługi nawet w sytuacjach, gdy dostęp do placu budowy jest trudny, w terenach zabudowanych, na dowolnej nawierzchni i w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Cennik kruszenia dostosowujemy do rodzaju i wymiaru wykonanych prac. Staramy się w jak najszybszy i efektywny sposób realizować usługi kruszenia gruzu i betonu. Do prowadzonych prac wykorzystujemy kruszarkę Terrex Pegson XR 400 oraz szczękową kruszarkę METROTRAK HA Terrex-Pegson. Dzięki czemu nie potrzebujemy dostępu do zewnętrznego źródła zasilania oraz docieramy do najbardziej niedostępnych powierzchni na placach budowy.

Usługi kruszenia gruzu wykonujemy na terenie całego kraju. Po wykonanych pracach kruszenia gruzu, porządkujemy teren wokół budowy. Dysponujemy również własnymi kontenerami do przewiezienia gruzu.

Przetworzony przez nas gruz nadaje się do ponownego wykorzystania w budownictwie i innych działalnościach.

Dlaczego nas wybrać?

Wykonując nasze prace wybieramy najlepsze dostępne na rynku narzędzia i maszyny, realizując usługi szybko, precyzyjnie i dokładnie. Między innymi w naszej flocie znajduje się kruszarka Terrex Pegson XR 400 oraz szczękowa kruszarka METROTRAK HA Terrex-Pegson, idealna do kruszenia gruzu ceglanego, czy betonowego.  Usługę kruszenia gruzu realizujemy najczęściej w sytuacjach rozbiórki domów, budynków, dróg czy podczas wszelkiego rodzaju prac wyburzeniowych.

Nasze kruszarki do gruzu radzą sobie niemal w każdych warunkach atmosferycznych i na dowolnej nawierzchni, również w terenach zabudowanych.                                                                                                                     

Każdy cennik usługi kruszenia ustalamy indywidualnie w zależności od rodzaju zlecenia i materiału, który wymaga rozdrobnienia. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie dopasowując zakres prac i maszyny, aby w jak najbardziej efektywny sposób wykonać powierzone prace. Nie przewozimy materiału do kruszenia z dala od placu budowy, wykonując wszystkie usługi na miejscu.

O FIRMIE TOMBUD

Firma budowlana PHU TOMBUD Tomasz Ruszyński została założona w 2005r. i od momentu powstania brała udział w wielu realizacjach budów, robót remontowych i wyburzeniowych różnych obiektów. Oferujemy  usługę kruszenia gruzu ceglanego, betonowego, żelbetonowego i innych powstałych odpadów porozbiórkowych kruszarką szczękową METROTRAK HA Terex-Pegson, zakupioną w ramach Projektu Unijnego wspólfinansowanego z Europejskego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Wsparcie Rozwoju MSP Wielkopolskiego Regionalnego Programu Opracyjnego na lata 2007-2013.

KONTAKT

PHU TomBud – Tomasz Ruszyński
Kołata 10
62-007 Biskupice woj. wielkopolskie

Tel. kom. 661 263 734; 609 809 149

Tel/fax: 61 815 56 95;
e-mail: ruszynski@wp.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH