Tel. 661-263-734 biuro@ruszynski.pl

USŁUGI REMONTOWO – BUDOWLANE

Roboty budowalne wiążą się z ogromną odpowiedzialnością, dlatego podczas wykonywania prac przykładamy szczególną staranność i dbałość o bezpieczeństwo.

Niezależnie od tego czy wykonujemy usługi budowalne czy kruszenia gruzu, cena jest zawsze indywidualnie dostosowywana do każdego zlecenia.

Posiadamy 10 letnie doświadczenie, zapewniając dokładność, rzetelność i terminowość wykonywanych prac.

Podczas wykonywanych prac wyburzeniowych i budowalnych, często pozostają dużej wielkości odpady.  Dlatego rozdrabniamy i kruszymy pozostawiony gruz i beton do mniejszych rozmiarów, który bez problemu można załadować i wywieźć.

Specjalizujemy się w :

usługach budowlanych,

robotach remontowych,

rozbiórkach i wyburzeniach,

modernizacjach istniejących obiektów,

modernizacjach, remontach i budowach stacji paliw,

Nasze usługi

 • Modernizacja i remont już istniejących obiektów;
 • Budowa nowych obiektów,
 • Stacje paliw – budowa, modernizacja, rozbiórka;
 • Prace rozbiórkowe;
 • Prace ziemne; 
 • Kruszeniu gruzu;
 • Recykling materiałów budowlanych;
 • Wykonawstwo sieci wodno – kanalizacyjnych;
 • Instalacje elektryczne;
 • Odwodnienia liniowe;
 • Demontaż i montaż podziemnych i naziemnych zbiorników paliw i LPG;
 • Montaż konstrukcji stalowych; posadzki przemysłowe; prace brukarskie;

 Prowadzimy również skup, sprzedaż i zamianę maszyn budowlanych.

 

Dysponujemy parkiem maszynowym: koparki kołowe i gąsienicowe, ładowarki, kruszarka gąsienicowa METROTRAK HA, wywrotki, oraz wiele innych niezbędnych do realizacji usług budowlanych.

Oraz usługę kruszenia: gruzu budowlanego, ceglanego, żelbetonowego itp. recyklingu materiałów po wyburzeniowych, skał twardych ( bazalt, granit, melafir, szarogłaz ), asfaltu. Mobilna kruszarka gąsienicowa METROTRAK Terex-Pegson to urządzenie jednorozporowe, co oznacza, iż konstrukcja szczęki pozwala na kruszenie materiału całą długością szczęki. Gardziel wlotowa ma wymiary 900 x 600, co zwiększa tym samym wydajność maszyny.

Dysponując doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą oraz bogatym parkiem maszynowym zapewniamy wysoki standard usług, co potwierdzają referencje otrzymane od naszych partnerów.

Dlaczego nas wybrać?

Wykonując nasze prace wybieramy najlepsze dostępne na rynku narzędzia i maszyny, realizując usługi szybko, precyzyjnie i dokładnie. Między innymi w naszej flocie znajduje się kruszarka Terrex Pegson XR 400 oraz szczękowa kruszarka METROTRAK HA Terrex-Pegson, idealna do kruszenia gruzu ceglanego, czy betonowego.  Usługę kruszenia gruzu realizujemy najczęściej w sytuacjach rozbiórki domów, budynków, dróg czy podczas wszelkiego rodzaju prac wyburzeniowych.

Nasze kruszarki do gruzu radzą sobie niemal w każdych warunkach atmosferycznych i na dowolnej nawierzchni, również w terenach zabudowanych.

Każdy cennik usługi kruszenia ustalamy indywidualnie w zależności od rodzaju zlecenia i materiału, który wymaga rozdrobnienia. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie dopasowując zakres prac i maszyny, aby w jak najbardziej efektywny sposób wykonać powierzone prace. Nie przewozimy materiału do kruszenia z dala od placu budowy, wykonując wszystkie usługi na miejscu.

O FIRMIE TOMBUD

Firma budowlana PHU TOMBUD Tomasz Ruszyński została założona w 2005r. i od momentu powstania brała udział w wielu realizacjach budów, robót remontowych i wyburzeniowych różnych obiektów. Oferujemy  usługę kruszenia gruzu ceglanego, betonowego, żelbetonowego i innych powstałych odpadów porozbiórkowych kruszarką szczękową METROTRAK HA Terex-Pegson, zakupioną w ramach Projektu Unijnego wspólfinansowanego z Europejskego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Wsparcie Rozwoju MSP Wielkopolskiego Regionalnego Programu Opracyjnego na lata 2007-2013.

KONTAKT

PHU TomBud – Tomasz Ruszyński
Kołata 10
62-007 Biskupice woj. wielkopolskie

Tel. kom. 661 263 734; 609 809 149

Tel/fax: 61 815 56 95;
e-mail: ruszynski@wp.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH