Tel. 661-263-734 biuro@ruszynski.pl

Rozbiórka stacji benzynowych

Nasza firma z dużym sukcesem działa na polskim rynku od 2005 roku realizując zlecenia z zakresu robót wyburzeniowych i likwidacji stacji paliw. Na przestrzeni 15 lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie wykonując kilkadziesiąt bardzo trudnych rozbiórek stacji paliw i baz paliwowych na terenie całego kraju.

Oferujemy swoim Klientom kompleksową usługę począwszy od przygotowania projektu i uzyskania pozwolenia na rozbiórkę/likwidację stacji paliw poprzez wyburzenia, ,aż po utylizację powstałych odpadów i rekultywację terenu.

W zakres usługi wchodzą także wszelkie prace dodatkowe związane z likwidacją stacji paliw, takie jak czyszczenie i odgazowanie zbiornika, demontaż dystrybutorów, instalacji technologicznych,  rozbiórka budynków, wiat nad dystrybutorami, instalacji wodno – kanalizacyjnej i energetycznej, pojazdów i zadaszeń oraz innych urządzeń usługowych i pomieszczeń pomocniczych.

W celu świadczenia usług wysokiej jakości Firma Ruszyński Tomasz PHU. Tombud stosuje zintegrowany System Zarządzania PN-N-18001:2004 oraz PN-ISO 45001:2018 w zakresie świadczonych usług.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i dużymi koncernami naftowymi.

Zapraszamy do współpracy zapewniając fachowość, terminowość i rzetelność wykonywanych prac zgodnie z obowiązującymi standardami unijnymi i ochrony środowiska.

Dlaczego nas wybrać?

Wykonując nasze prace wybieramy najlepsze dostępne na rynku narzędzia i maszyny, realizując usługi szybko, precyzyjnie i dokładnie. Między innymi w naszej flocie znajduje się kruszarka Terrex Pegson XR 400 oraz szczękowa kruszarka METROTRAK HA Terrex-Pegson, idealna do kruszenia gruzu ceglanego, czy betonowego.  Usługę kruszenia gruzu realizujemy najczęściej w sytuacjach rozbiórki domów, budynków, dróg czy podczas wszelkiego rodzaju prac wyburzeniowych.

Nasze kruszarki do gruzu radzą sobie niemal w każdych warunkach atmosferycznych i na dowolnej nawierzchni, również w terenach zabudowanych.

Każdy cennik usługi kruszenia ustalamy indywidualnie w zależności od rodzaju zlecenia i materiału, który wymaga rozdrobnienia. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie dopasowując zakres prac i maszyny, aby w jak najbardziej efektywny sposób wykonać powierzone prace. Nie przewozimy materiału do kruszenia z dala od placu budowy, wykonując wszystkie usługi na miejscu.

O FIRMIE TOMBUD

Firma budowlana PHU TOMBUD Tomasz Ruszyński została założona w 2005r. i od momentu powstania brała udział w wielu realizacjach budów, robót remontowych i wyburzeniowych różnych obiektów. Oferujemy  usługę kruszenia gruzu ceglanego, betonowego, żelbetonowego i innych powstałych odpadów porozbiórkowych kruszarką szczękową METROTRAK HA Terex-Pegson, zakupioną w ramach Projektu Unijnego wspólfinansowanego z Europejskego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Wsparcie Rozwoju MSP Wielkopolskiego Regionalnego Programu Opracyjnego na lata 2007-2013.

KONTAKT

PHU TomBud – Tomasz Ruszyński
Kołata 10
62-007 Biskupice woj. wielkopolskie

Tel. kom. 661 263 734; 609 809 149

Tel/fax: 61 815 56 95;
e-mail: ruszynski@wp.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH